Yazar: Zoro Nisan 27, 2016

Diğer İsimleri: 妖神记 (Novel), Tales of Demons and Gods (Novel), TDG (Novel), Yāo Shén Jì (Novel), Yêu Thần Ký (Novel), Yao Shen Ji (Novel)
Yazar: Mad Snail
Tür: Aksiyon, Macera, Dövüş-Sanatları, Fantastik, Harem, Romantizm, XianXia
Tip: Light Novel
Ülke: Çin
Durum: Devam Ediyor
Çeviri Durumu: Devam Ediyor
Türkçe Çeviri: Epik Novel

Tanıtım:
 Bilge İmparator tarafından öldürüldü ve 13 yaşındaki hali ile tekrardan doğdu, Nie Li’ye ikinci bir yaşam şansı verilmişti. Her şeyi değiştirmek için ikinci bir şans, sevdiği insanları ve şehri kurtarmak için ikinci bir şans. Bilge İmparator ile tekrardan savaşabilmek ve ölümünün intikamını alabilmek için bir şans. Önceki hayatında elde ettiği engin tecrübeler ile yeni ve daha iyi bir başlangıç noktasındaydı. En güçsüz olarak başlamış da olsa, hiç şüphesiz en güçlü olma yolunda adım-adım tırmanacaktı.

En güçlü Geliştirme Tekniği ile kendisini geliştirmeli, en güçlü Şeytan Ruh’larına sahip olmalı ve Dövüş Sanatları’nın en tepesine ulaşmalıydı. Geçmiş hayatından kalan sıkıntı ve problemler bu hayatında çözülmeliydi.

“Geri döndüğüme göre, bu seferki yaşamımda, her şeyi yöneten, Tanrıların Tanrısı olmalıyım. Bırakın da geri kalan her şey ayaklarımın altında ezilsin!”
(Tanıtım Epik Novel'dan alıntıdır.)

{ 1 yorum... read them below or add one }

- Copyright © 2013 MANGA İNDİR-